Červen 2011

Tento školní rok byl plný nadšení i smutků, a tak rychle utekl.

26. června 2011 v 18:19 | Bettynka:* |  Na téma.. =P
Ještě teď si vzpomínám, jak má paní profesorka z Bilogie, někdy v září říkala: "Už jenom deset měsíců a bude opět klid.." Kdo by byl tušil, že těch deset měsíců zmizí tak moc rychle.
Někdy si říkám, že tento školní rok, jsme se každý něco nového přiučili. Byl prostě něčím zajímavý. Ale otázkou zůstává, čím? Každému se přihodilo něco jiného, každý své dny prožíval jinak. Jen, jestli jsme se všichni v něčem neshodli.
Já osobně jsem toho zažila víc než dost. Ale protože je většina zážitků taková, ne-normální, nebudu je sem vypisovat:DD (ještě byste se mi smáli..:D)
..Myslím, že i v naší třídě se vybudoval mnohem lepší kolektiv, než jaký jsme měli dřív. ...A když jsem byla před pár dny na vyloučení devá'táků z jedné školy, došlo mi, že já bych ty své třídní magory opustit nedokázala. Natšěstí nás to ale čeká až tak za čtyři, pět let, a to už se budeme všichni chystat na výšky:) Zlatý GYMPL:P
P.S.: Abych se pžiznala, základka, na kterou jsem předtím chodila pět let, mi vůbec, ale vůbec nechybí!:D.Sem tam si vzpomenu na některé lidi z bývalé třídy..jací to byli hodné dítka. Co z nich vyrostlo teď? Cha Cha..

No, i když jsem se z původního tématu dostala až někam na základku, chci aspoň říct, že se těším na příští rok, kdy budeme všichni zase o něco Ynteligentnější ;)


..P.P.S: už jenom pár dní..co plánujete na prázdniny?:)
Betty :-*

Pokus o natočení reklamy:D

9. června 2011 v 17:39 | Bettynka:*
Pkoušela jsme se s LadyVanilkovic natočit reklamu:D Ona to všechno "sestříhala" a upravila..no, tak tady to máte;D :

P.S. Myslete si o mně co chcete, ale já už se nezměním;D

Betty;*

Jsem normální!:D

1. června 2011 v 18:59 | Bettynka:* |  Galerie
Když už je tedy venku tak krásně, proč s kamarádkou nenafotit pár "letních" fotek?:D:D Jenomže,
když chcete fotit se mnou..
úchvatným výrazům se nevyhnete:D
záludná samospoušť:D ↑↑↑

A pak že nejsem normální:'DDDD
Betty.

O čem je vlastně ta má "ŠANCE"?:)

1. června 2011 v 18:19 | Bettynka:* |  Just Writing
Jak jste se již mohli dozvědět (pokud tu nejste poprvé:D)..začala jsem psát knihu. A už jí mám docela dost,, asi 102 000 znaků:) A protože po mě Miška chce takové to shrnutí, napíšu ho rvnou sem:)
Šance:
Skončil školní rok a hlavní hrdinka, Abigail Delacour chce první den prázdnin strávit se svou nejlepší kamarádkou Emily na koncertě jejich oblíbené zpěvačky. Všechno je naplánováno, zařízeno, ale malá hloupá nehoda vše do nejmenšího puntíku zničí. Emily se dostává do depresí a jediné, co ji v tu chvíli může pomoci je, podle jejího názoru, láhev RUMU. Když však Abigail, po rušné noci a ranním převozu do nemocnice, dochází, že se nic takového nemělo stát, že má naprosto zničený život, že ji možná sociální pracovnice, její milované mamince odebere, snaží se najít jiné metody uklidnění a zmizení z reality, která je tak bolestivá. Díky její nové spolubydlící na nemocničním pokoji poznává, jaké je to poprvé se řezat, jaké je to utéct bez povolení z nemocnice,.. Jaké je to žít život rebelky. To se jí ale vymkne z rukou poté, co uteče z nemocnice nadobro a nastává noc. Tam, kdesi v parku, vyhlídne si ji však jeden muž a znásilní ji. Abigail proto uteče za služkou její lásky a tam se rozhodne zůstat. Co si ale o tom myslí služebná?
Dostane od této rodiny šanci a bude žít nový, spokojený život?

..viz. kniha:P
Betty.

Sunny days;*

1. června 2011 v 17:49 | Bettynka:* |  Galerie
Jsem ždibíček švihlá:D:D
Betty.

Vyrob si něco z fima a buď (ne)originální :P

1. června 2011 v 17:29 | Bettynka:* |  Na téma.. =P
Ehm, hmota FIMO. Kolik lidí už psalo ať si z toho něco vyrobíme, prý to bude originální. Ale je nějaká věc originální, když si ji vytvoří tisíce lidí? To už je spíše: NEoriginální, nebo ne?:D

Ale to je vlastně jedno. Důležité je, že je to takové, jak bych to řekla, jiné. Jiné než ostatní šperky. A hlavně levnější. Ráda si z toho věci vyrábím, i přesto, že jsem na takové "umění" naprostý anti-talent:D Jedna věc se mi ale opravdu povedla (podle mého názoru!:D). A to byly takové malé naušnice→ včeličky:)
Zkoušela jsem toho i více, ale většinou to dopadlo tak, že jsem to smuchlala do kuličky a schovala do nějakého pytlíku..
Někdo, ale tak šikovné ruce má, že FIMO na netu klidně i prodává:) A právě z těchto obchodů se většinou inspiruji a pokud se mi něco zalíbí, fimo si vytáhnu, z onoho pytlíku:D, a začnu vyrábět:)
Doporučuji vám to vyzkoušet.) A nejen, abyste se cítili (ne)originálně, ale protože si tím uděláte něco pro sebe, zabijete čas a když se vám to povede, řeknete si: "Já jsem opravdu dobrá" :)

Jen tak narychlo vyfocené (mým mobilem→ 2mega pixely:D:D)..a jak jsem říkala, zatím nejlepší můj výtvor!:D :)
Betty.

Po dlouhé době, ne až tak moc dlouhý článek.

1. června 2011 v 13:49 | Bettynka:* |  Just Writing
Bobeši, jak se vám daří?:)
Moc mě mrzí, že jsem na vás takto zapomněla. Nebudu lhát. Né že bych byla nějak moc zaneprázdněná ve škole, to vůbec:D:D Teď tam byly dva týdny maturity, lehárko jak prase.:D, ale tak nějak mi blog nprosto vypadnul z hlavy._. Né, že bych do "blogového světa" vůbec nechodila..snad každý den jsem omrknula co je nového u mých spolužaček:D (LV a ne až tak známá : Michelle K.) Taky jsem se pokoušela pokračovat v mé knize, kterou chci v nejbližší době konečně dokončit:), no a můj nejhlavnější důvod byl: ..Tamtadadá.. chodila jsem ven. Skoro každý den jsem svůj čas trávila ležením na travičce zelené v parku:) A bylo mi jedno s kým tam zrovna jsem. I kdybych tam byla s mamutem, nevnímala bych ho. Pro mě bylo hlavní to zlatavé sluníčko, které se na nás usmívala zhora z oblohy☼.
No a po každém krásném dni jsem jenom s klidem ulehla k televizi a potom šla spinkat:P.
No, a po tak krásném měsíci mi teprve včera došlo, že místo toho, co jsme dělala až do teď, bych si aspoň jednou měla sednout k nějaké židovské literatuře, protože ten můj "měsíc", který jsem zároveň měla i na přečtení povinné četby, tak trochu uplynul. Takže dnes přečtu aspoň 50 stránek, zapíšu to a budu vyčkávat další krásný den plný nečekaných překvapení:)
Jedno z dnešních překvapení: Test z českého jazyka→ spojky hlavních vět→ ehm, tahák→ ehm: "Bettyno! Dej mi žákovskou!"... Takže jsme se pobavili v mé knížce přibyla jedna nehezká známka:D
Betty.

P.S.: Včera jsem byla na Pirátech z karibiku 3D.. Hustě!:D Doporučuju:) Jack Saprrow byl borecký, tak jako vždy;D