Srpen 2011

Konečně to všechno uvidím taky naživo.

31. srpna 2011 v 18:19 | Bettynka:* |  Just Writing
Jůů, jsem štěstím bez sebe. Koncem září pojedu s maminkou do PAŘÍŽE! :')

Pamatujete si ještě tu soutěž, kterou pořádala Nivea k oslavě svých 100 let, kde jste při nákupu nad 199,- (nebo kolik to bylo) hráli o různé ceny? Taky se hrálo o Eurovíkend, dle vlastního výběru, a moje teta ho vyhrála. Bohužel má ale roční, úžasný, překrásný, usměvavý mimčo, a tak jet nemůže. Proto výhru darovala mojí mamce. A já si vylosovala štastné číslo jedna a pojedu s ní.
Dlouho jsme se rozmýšlely jestli si máme vybrat Paříž nebo Londýn. Osobně, co byste si vybrali vy?.
No, já jsem chtěla jet do Londýna. Ty hezké zprávy na internetu o nepokojích mi ale potom myšlenku vyvrátily a shodla jsem se na Paříži. A jsem ráda. Prý budeme ubytovaní v nejmodernější čtvrti..a! v hotelu je wifi! Takže Vás budu moci informovat o aktuálním dení na Facebookových stránkách:).
Abychom si Paříž užily co nejvíce, dokopuily jsme si taky dva výlety. Jeden, je po řece Seině, ten druhý je do Versailles. :)
Věřím, že si to tam nehorázně užiju a budu mít na co vzpomínat!:) A já vám aspoň dovezu kupu fotek a nadšení v článcích poté. ChiChi:)
Zdroj obrázku: Wehaertit.com :)
S láskou
Betty:-*
P.S.: Doopravdy děkuji všem co se mi
ozývají třeba na skypu, nebo na fb.
Vždycky mi dokážete zvednout náladu:) Děkuji! ♥

Na jednu stranu se těším, na tu druhou ani moc ne.

26. srpna 2011 v 18:39 | Bettynka:* |  Just Writing
Ahoj Ahoj Ahoj. Jednoduchá otázka: Těšíš se zpátky do školy?
Jednoduchá odpověď?

Popravdě... Zase tak moc jednoduchá není. Vlastně ani sama pořádně nevím jestli se těším nebo ne. Na jednu stranu už mě to doma nebaví, nemám co dělat. Je to šílený stereotyp. Každé ráno vstanu, zapnu si televizi, posnídám. Až do poledne jen tak polehávám. Pak uvařím oběd. Po obědě se znovu uvelebím u televize, kde se dívám na nějaký film. Když mě film baví, jenom ležím a třeba se cpu něčím dobrým (většinou jablíčko..abych aspoň něco zdravého do sebe nasoukala:D). Naopak, když mě film nebaví, televizi vypnu a šáhnu po knížce. No, a když se mi naskytne příležitost, domluvím se s kamarádkou a zajdeme ven. Jenže to horko je tak nehorázně únavné, že moc dlouho se venku být nedá.A potom, se s klidem na duši usadím u počítače a tam trávím asi tři hodiny. Jak hezké, že? ..Hezky nudné..
Takže podle tohoto byste nejspíš usoudili, že už se chci vrátit zpátky do školy a mít svůj denní režim zase uspořádaný,
podle kroužků a učení..
Né tak úplně se mi tam chce.
Chvilkama mě přepadají myšlenky, že hned ze začátku roku bývají ty nepěkné opakovací testy. Čeština, matika, dějepis..to všechno mě čeká. Kdoby asi tak měl rád testy, že?!..:D
..Ale nejde tu jenom o opakovací. Při představě, že budu zase trávit víkendy nad sešitem biologie, mám husí kůži..brr.
Potom je tu ale ještě ta věc se spolužáky. No, na ty se docela těším, protože ti magoři...
.. pff, k nim nevymyslím vhodná slova:)
A nakonec..DOUFÁM, že tento školní rok uteče tak rychle, jako ten minulý:)
P.S.: Zrovna si o školách píši s kamarádkou z Kalifornie, je vtipné,
že je to tam naprosto jiný, než tady..:D
Betty:-*

Miluji když se na mě usměje štěstí!

24. srpna 2011 v 19:00 | Bettynka:* |  Just Writing
Jé:) Po dlouhé době se mi zase zadařilo a já vyhrála. Vyhrála jsem plyšového Angry Bird:)
Dnešní den nebyl ničím extra zvláštní. Ráno jsem si zapla televizi, přičemž vykonala nějaké ty domácí práce, abych maminku potěšila. Kolem dvanácté jsem uvařila oběd, otevřela si knížku, kterou jsem si včerala vypůjčila v knihovně a trošičku se začetla. Ta knížka, je totiž namouduši hustodémonsky krutopřísná. A dokonce i moje maminka ji v sedmnácti letech četla. Mám na mysli:
My děti ze stanice ZOO
Znáte ji? Určitě jste o ní už museli něco slyšet. Je tak nehorázně brutální, až to bolí! :D Je o holce, která "papká" různý prášky..jako elesdéčko a tak podobně. Pak se dostane taky k heroinu. A nejděsivější na tom všem je..že je to podle skutečné události.

No..a kolem páté jsem si sedla k počítači. Na Facebooku jsem si pak všimla, že T-Mobile pořádá jakousi soutěž, a protože já jsem nehorázně ujetá na soutěžích, tak jsem se zapojila. Ani byste nevěřili, jakou obrovskou radost mi udělal e-mail, který mi potom přišel a oznámil, že jsem vyhrála plyšového Angry Bird, a že mi dojde někdy příští týden.
Cítím se teď doopravdy skvěle!:)
DĚKUJI!
:-*

Nelituj špatných rozhodnutí. Prostě je nedělej;)

23. srpna 2011 v 18:50 | Bettynka:* |  Just Writing
Každý to určitě zná. Pocit, že jste si vybrali špatně, pocit, že jste udělali špatné rozhodnutí. Popravdě, snad jen člověk s nehorázným štěstíčkem toto nezažije.

Například včera: Bÿla jsem s kamarádkou venku, zaskočila se podívat do obchodu Baťa, omrknout nějaké pěkné botky ve slevě:D A uviděla jedny úžasné. Černé, páskové, místama jsou na nich kamínky..vypadají opravdu luxusně. A cena? Z původních 1399 na 199,-. Parádička;). Jenomže, v hlavě se mi začínala přemítat otázka: "opravdu tyto boty chci?" .
V tu chvíli jsem se začala ptát své kamarádky, jak vypadají, jestli si je mám vzít..
Jo, něco ve mně mi říkalo, ať si to nechám projít hlavou..ale něco jiného zase, že jsou tak moc luxusní, až to bolí. A tak jsem z peněženky vatáhla dvoustovku a u pokladny zaplatila. Nejspíš toho nelituji. (nejspíš._.) Ano dobře..možná jsem o dvoustovku zase lehčí, ale věřím v to, že ty prachy někde naberu zpátky.
..ještě ten den, jsem si rozklila stránky mého nově-nejoblíbenějšího časopisu (Seventeen..u nás v Česku neprodejné:D). Byl tam článek o celebritách a jejích nákupech. A zrovna jedna ta "hvězdička" tam říkala právě o tomto tématu. Říkala, že pokud si nejsi jistá, jestli tu věc doopravdy chceš, máš si to nechat projít hlavou. Třeba tři dny. Pokud na onu věc budeš stále myslet, nejspíš sis ji doopravdy zamilovala a můžeš si ji s klidem na duši koupit.
-A toho se možná začnu řídit:)

A možná, že právě od tohoto dne. - Napsala mi na Facebooku jedna holka. Jestli si prý nechcu přivydělat. Říkala jsem si, proč ne, peníze by se mi hodily a tak jsem ji odpověděla, že ano. Ona mi obratem napsala, že mi veškeré informace řekne na nezávazné schůzce, v tolik a tolik hodin. A tak jsem si s sebou sbalila kamarádku a šla na schůzku s ní. Jednalo se přesně o to, co jsem chtěla nejmíň. Taková jakoby spolupráce s kosmetikou Oriflame. Určitě to znáte, nebo jste už o tom slyšeli:D Paní začala vysvětlovat o co přesněji jde, a všechno podala tak zajímavě, že by tom skočil každý. (Taky když z toho má prachy..:D) Pak nám ještě dala každé tři katalogy, její e-mail a telefonní číslo, a rozloučila se s námi. Když sjem si pak katalog prolistovávala, došla jsem k názoru, že je v něm úplné HOVNO, s prominutím a začala váhat, jestli bych měla vůbec nějaké objednávky. Popravdě, jsem už asi rok AVON-Lady a ikdyž tam není 30% sleva, tak jako v Oriflamu, je tam mnohem víc výrobků..a já osobně jsem s nimi spokojená:) Takže nevím. Ohledně výdělku je to sice lákavé, ale opravdu nevím, kdo by si je objednával.
Když už jsem u toho, co máte raději?:D Avon x Oriflame?
Zatím zdarec:)
Betty:-*

Never Say Never ♥

9. srpna 2011 v 18:59 | Bettynka:* |  Just Writing
Dnes jsem opravdu šťastná. Nevadí mi, že je venku tak odporně střídavé počasí. Jednou svítí sluníčko, poté se zase
zatáhna a je hnusně. Ale to se mi dnes opravdu řešit nechce. Mám pocit, že mě dnes nedokáže rozhodit. Když má někdo nějaký problém, když jsem něco udělala špatně..prostě jdu a spravím to. A u toho se stále usmívám.
A nejspíš je i pravda to, že když se cítíte dobře, přichází k vám samé dobré věci. A to mě pak těší ještě víc.

Nevím co mi vlezlo do hlavy, ale prostě jsem jak smyslů zbavená sednula k počítači, klikla si na uloz.to, do vyhledávače
zadala Never Say Never (by JB) a začala stahovat. Pak šla na google a začala k tomu hledat české titulky. Když jsem i to našla, začala jsem stahovat. A stahovala jsem. Čekala jsem než se mi stáhnou titulky a film. A pak jsem to k sobě prostě přiřadila. A víte, co je vtipné? Že já k filmu nikdy předtím titulky nedávala. Ale teď? Teď jsem se ani nerozmýšlela, jak se to dělá. Prostě jsem to udělala! Je to děsivý, ale mě prostě těší, že ten FILM mám a že si můžu udělat hezký večer.
P.S.: Zítra odjíždím na týden pryč. Ozvu se hned, jak budu zpět:) Blog má tedy maličkou pauzu:/
Miluju vás.
Betty:-*

Mám svého bratránka ráda (:

5. srpna 2011 v 19:39 | Bettynka:* |  Just Writing
Včera v noci jsem si nastavila budík na osmou ráno. Důvod byl ten, že jsem se chtěla jet podívat se sestřenicí k tetě.

Ráno se mi ale zdál zvláštní sen. Zdálo se mi, že mi ten budík nezazvonil a já se probudila až v devět! Taková tragédie.. :D
Nicméně jsem se okamžitě vzbudila a natáhla ruku po své NOKII, abych se ujistila, že mám ještě čas. Jo, bylo asi půl osmé a tak jsem si s klidem řekla, že si ještě pospím. V 7:53 však do dveří vpálila má babča. Asi si připadala bůhví jak dobře, že mě vzbudila! :D ..po jejím odchodu jsem opět zavřela oči a čekala na ten proradný tón mého budíku. Ozval se zároveň se silným a hlučným otevřením dveří. Tentokrát ve dveřích stál dědeček! Jak milé:) ._.
A tak jsem se vykopala z postele a šla si udělat snídani. Nevím, asi jsem vstala špatnou nohou a tak jsem si svůj chleba s máslem "trošičku" přesolila.. Brr:/
Něco po desáté hodině jsme se sestřenkou odjeli autobusem do města za tetou. Byli jsme mile přivitaní mou druhou
sestřenkou a bratránkem, kterého mačkala v náruči. Dala jsem bratránkovi pusu na tvář a následovala tetu do obývacího pokoje. Zrovna připravovali oběd, a tak jsem si s prckem mohla hrát. Hráli jsme si překvapivě hodně dlouho. Chvilkama jsem si ho vzala do náruče a chodila s ním po bytě. Párkrát jsem si s ním taky zašla na balkón..tam ho to všechno strašně fascinovalo:D A když jsem tam s ním byla asi potřetí, cítila jsem jak mě něco hřeje.. Pak už jsem jenom zakřičela: "On mě pochcááál.."
Chudáček se strašně lekl a začal plakat.. My jsme však byly všechny naprosto vychlámané. Po chvilce se ale taky
začal smát. A tak jsme tam stáli a smáli se.. Přesně ta činnost, kterou mám nejradši;)
Proč bych na něj měla být naštvaná, je to jenom malý prnďola:)
..a já ho mám ráda:)
Betty:-*

Otázky do videoodpovědi 5. SEM, prosím:)

2. srpna 2011 v 20:50 | Bettynka:*
Hodně lidí už mi psalo, kam mají psát otázky do videoodpovědi. Po mé 4. jsem dlouho neměla žádnou v plánu, protože vím, že žádná už nebude tak dobrá:D I tak bych vám chtěla aspoň pár otázek zodpovědět..proto mi otázky můžete napsat sem:) Až bude Videoodpověď 5. hotová, všem co mi otázky napsali, napíšu na blog (pokud má).
Mějte se krásně:)
Betty:-*

Hrůzný trailer!

1. srpna 2011 v 17:49 | Bettynka:*
Chci vám ukázat nové video. Sice jsem v něm nijak neúčinkovala, ale zato můj bratr ano. Dělal ho, jako úkol do Informatiky a mně se nehorázně líbí!:D No, posuďte sami:) :


Prostě: hustodémonsky krutopřísné!:D
Betty:-*