Září 2011

Moc hezká výhra.

3. září 2011 v 17:29 | Bettynka:* |  Just Writing
Páni, jak já jsem byla včera šťastná, když jsem se vracela ze školy a ve schránce našla výzvu k vyzvednutí balíčku na poště. Hned mi bylo jasný, že mi konečně přišel můj plyšový Angry s překvapením.
Když jsem s naprostým nadšení večer otevírala balíček, zmrznul mi úsměv. Místo úžasného velkého červeného angryho, jak jsem si představovala, na mě totiž vykoukla kšiltovka s obříma očima, maličký modrý plyšáček, asi pět balónků, tři samolepky a klíčenka. "Wow"
Ale to byla jenom má první reakce. Teď se mi to všechno líbí čím dál tím víc. Jednu samolepku sjem si nalepila na novou žákovskou knížku, abych ji trochu rozveselila, klíčenku hned dala na klíče, Angry, kterého jsem pojmenovala Spencer (to je zase jiný příběh) semnou teď spinká v posteli, kšiltovka jen čeká na nějaké to soustředění, nebo soutěž se sborem, kde se provětrá, a balónky si budu s chutí nafukovat s kamarády. Naprosto dokonalá výhra od T-mobilu:D A k tomu všemu jim navíc ještě budu dělat reklamu:'D Co víc si přát;)
Ale i tak, no není ten prnďola krásnej?:):) A jak je měkoučkej..áá:):-*
P.S.: Na obrázku není tak úplně všechno. Jak ste se mohli dočíst, vyhrála jsem TŘI samolepky. Když jsem toto fotila, jedna si už lehárkovala na mé žákovské. Jo, a klíčenka tu taky není..ta už se houpala na klíčích;D
Zatím..
Betty:-*

Dnešek bych mohla nazvat, mým šťastným dnem.

1. září 2011 v 18:29 | Bettynka:* |  Just Writing
Nečekala jsem, že když mi ráno zazvoní budík, vstanu tak rychle. Ani jsem nečekala, že tento první školní den si tak nehorázně užiju.:)
Do školy jsem si vyšla už 7:10..je to taková moje školní tradice. Jdu dřív do školy, abych si obsadila místo, kde chci strávit zbytek školního roku. (Pokud mě učitelka nepřesadí:D).. Vždycky sedávám ve druhé lavici uprostřed. Má to tam totiž nějaké ty své výhody. Když míváme dějepis, profesor si mě vždycky všimne, a díky doplňování si tak zajistím jedničku ze skoro každé hodiny. Pak už je mi celkem šumák, co dostanu z velké písemky. Cha:P
A tak jsem se tam teda spokojeně usadila a čekala na některé své kamarádky:)
Potom jsem s internetem v mobilu (WiFi) přežila dvě třídnické hodiny a šla s holkama do cukrárny. Taková moje snídaně..Uff.
Dál jsme šli do takového menšího parčíku, kde jsme strávili tak půl hoďky a pokračovali směrem k jídelně. Na oběd jsme měli boloňské špagety. Je to vtipné: Na konec školního roku máte špagety, a na začátek..taky:D Takže jsem si trošku zavzpomínala když jsem ještě byla v tercii. Popravdě, nějak se mi nezdá, že už jsem v Kvartě (pro méně chápavé: devátá třída).
Po obědě jsme si trošku pohráli s Héliem..→ Bez komentáře..:'D
Tak a teď trochu odbočím. Kdo má za mobilního operátora T-mobile, možná už o tom slyšel. Začali mi totiž posílat smsky, kde mi oznámili balíček Internet v mobilu na den za pouhých 24,-.. Zní to fajn..jen kdyby mi hned po příchodu té zprávy těch 24 korun nestrhli z kreditu. Ugh. A to se mi stalo asi tak desetkrát. akže z mého kreditu se najednou stala troska a já se ocitla na -30 korunách. A v té naštvanosti jsem se rozhodla, že dnes zavolám na operátora a zeptám se, jak to budou řešit.
A dnes, jak jsem byla venku, jsem tam doopravdy zavolala. Naštěstí byl pán moc milý a říkal, že se na to podívá. Potom mi oznámil, že to musí být nějaká chyba, a jako takové "odstupné" mi nabídl, že mi zdarma aktivuje internet v mobilu na dva týdny. Jej:)..Jo, a navíc mi vrátil 24 korun. Sice jsem pořád v mínusu, ale ne tak moc velkým:D
Ale to není všechno proč jsem dnes byla tak šťastná. Když přišla mamka z práce, šli jsme do obchodu. A tam mi koupila..
UGG BOTY!!!:')
+ jeden pár kytičkovaných tenisek:)
Ale z těch Ugg bot jsem byla opravdu nadšená!:).. Asi tak, jako když někdo dostane Conversky:'D..možná i víc:D
Jsou totálně pohodlný, měkoučký..asi jako když chodíte v papučíc. Hehe..už se těším na zimu:D
Betty:-*